Lagt til startliste
DatoLagSportsmenn
11-05 22:09Voster - ATS TeamCieślik, Paweł
11-05 22:07Gazprom - RusVeloNych, Artem
11-05 03:08Caja Rural - Seguros RGAMartín, Sergio
11-05 03:04Bora - HansgroheSelig, Rüdiger
10-05 14:51Hungarian National TeamHrenkó, Norbert
10-05 14:51Hungarian National TeamKarl, Adám Kristóf
10-05 14:51Hungarian National TeamOrosz, Gergő
10-05 14:51Hungarian National TeamPalumby, Zsombor
10-05 14:51Hungarian National TeamRozsa, Balázs
10-05 14:51Hungarian National TeamSzollosi, Ferenc
10-05 14:39Adria MobilGlivar, Gal
10-05 14:37Voster - ATS TeamKrawczyk, Szymon
10-05 14:37Voster - ATS TeamPaterski, Maciej
10-05 14:37Voster - ATS TeamRekita, Szymon
10-05 14:35Mazowsze Serce PolskiBanaszek, Alan
10-05 14:35Mazowsze Serce PolskiBrożyna, Piotr
10-05 14:35Mazowsze Serce PolskiRäim, Mihkel
10-05 14:32Bingoal - Wallonie BruxellesBlouwe, Louis
10-05 14:18Androni Giocattoli - SidermecRumac, Josip
10-05 14:18Sport Vlaanderen - BaloiseWarlop, Jordi
10-05 14:16Bora - HansgroheGamper, Patrick
10-05 14:16Bora - HansgroheZwiehoff, Ben
10-05 14:16Team DSMDainese, Alberto
10-05 14:16Team DSMMayrhofer, Marius
10-05 14:12Israel Start-Up NationBen Moshe, Yuval
10-05 14:12Israel Start-Up NationEinhorn, Itamar
10-05 14:12Israel Start-Up NationJones, Taj
09-05 16:53Adria MobilHočevar, Kristjan
09-05 16:53Adria MobilJarc, Aljaž
09-05 16:53Adria MobilKatrašnik, Gašper
09-05 16:53Adria MobilOmrzel, Aljaž
09-05 16:53Adria MobilPer, David
09-05 16:53Androni Giocattoli - SidermecBais, Mattia
09-05 16:53Androni Giocattoli - SidermecChirico, Luca
09-05 16:53Androni Giocattoli - SidermecMalucelli, Matteo
09-05 16:53Androni Giocattoli - SidermecMarchiori, Leonardo
09-05 16:53Androni Giocattoli - SidermecPelikán, János
09-05 16:53Androni Giocattoli - SidermecViel, Mattia
09-05 16:53Astana - Premier TechBoaro, Manuele
09-05 16:53Astana - Premier TechBod, Stefan de
09-05 16:53Astana - Premier TechFedorov, Yevgeniy
09-05 16:53Astana - Premier TechMartinelli, Davide
09-05 16:53Astana - Premier TechRomo, Javier
09-05 16:53Astana - Premier TechZakharov, Artyom
09-05 16:53Bahrain VictoriousBauhaus, Phil
09-05 16:53Bahrain VictoriousBuitrago, Santiago
09-05 16:53Bahrain VictoriousHaussler, Heinrich
09-05 16:53Bahrain VictoriousMadan, Ahmed
09-05 16:53Bahrain VictoriousSieberg, Marcel
09-05 16:53Bahrain VictoriousWright, Fred
09-05 16:53Bingoal - Wallonie BruxellesBie, Sean De
09-05 16:53Bingoal - Wallonie BruxellesDupont, Timothy
09-05 16:53Bingoal - Wallonie BruxellesHuys, Laurens
09-05 16:53Bingoal - Wallonie BruxellesRex, Laurenz
09-05 16:53Bingoal - Wallonie BruxellesWirtgen, Luc
09-05 16:53Bora - HansgroheLaas, Martin
09-05 16:53Bora - HansgroheMeeus, Jordi
09-05 16:53Bora - HansgrohePalzer, Anton
09-05 16:53Bora - HansgroheSagan, Juraj
09-05 16:53Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
09-05 16:53Bora - HansgroheWandahl, Frederik
09-05 16:53Caja Rural - Seguros RGAAular, Orluis
09-05 16:53Caja Rural - Seguros RGAGarcía, Jhojan
09-05 16:53Caja Rural - Seguros RGAGonzález, David
09-05 16:53Caja Rural - Seguros RGAMurguialday, Jokin
09-05 16:53Caja Rural - Seguros RGANicolau, Joel
09-05 16:53EOLO - Kometa Cycling TeamBais, Davide
09-05 16:53EOLO - Kometa Cycling TeamFetter, Erik
09-05 16:53EOLO - Kometa Cycling TeamFrapporti, Mattia
09-05 16:53EOLO - Kometa Cycling TeamPacioni, Luca
09-05 16:53EOLO - Kometa Cycling TeamRopero, Alejandro
09-05 16:53EOLO - Kometa Cycling TeamSevilla, Diego Pablo
09-05 16:53Gazprom - RusVeloBoev, Igor
09-05 16:53Gazprom - RusVeloCima, Damiano
09-05 16:53Gazprom - RusVeloKuznetsov, Viacheslav
09-05 16:53Gazprom - RusVeloRikunov, Petr
09-05 16:53Gazprom - RusVeloScaroni, Cristian
09-05 16:53Gazprom - RusVeloShalunov, Evgeny
09-05 16:53Giotti Victoria - Savini DueFilutás, Viktor
09-05 16:53Giotti Victoria - Savini DueGuardini, Andrea
09-05 16:53Giotti Victoria - Savini DueOnesti, Emanuele
09-05 16:53Giotti Victoria - Savini DueSimion, Paolo
09-05 16:53Giotti Victoria - Savini DueSzarka, Gergely
09-05 16:53Giotti Victoria - Savini DueYustre, Kristian
09-05 16:53Israel Start-Up NationAsbroeck, Tom Van
09-05 16:53Israel Start-Up NationBarbier, Rudy
09-05 16:53Israel Start-Up NationHermans, Ben
09-05 16:53Israel Start-Up NationHofstetter, Hugo
09-05 16:53Israel Start-Up NationVanmarcke, Sep
09-05 16:53Israel Start-Up NationWürtz Schmidt, Mads
09-05 16:53Mazowsze Serce PolskiBanaszek, Adrian
09-05 16:53Mazowsze Serce PolskiBanaszek, Norbert
09-05 16:53Mazowsze Serce PolskiBernas, Paweł
09-05 16:53Mazowsze Serce PolskiKaczmarek, Jakub
09-05 16:53Mazowsze Serce PolskiKurek, Adrian
09-05 16:53Sport Vlaanderen - BaloiseApers, Ruben
09-05 16:53Sport Vlaanderen - BaloiseBossche, Fabio Van den
09-05 16:53Sport Vlaanderen - BaloiseMarit, Arne
09-05 16:53Sport Vlaanderen - BaloiseVanhoof, Ward
09-05 16:53Sport Vlaanderen - BaloiseWeemaes, Sasha
09-05 16:53Sport Vlaanderen - BaloiseWilde, Gilles De
09-05 16:53Team BikeExchangeBewley, Sam
09-05 16:53Team BikeExchangeColleoni, Kevin
09-05 16:53Team BikeExchangeGroves, Kaden
09-05 16:53Team BikeExchangeHowson, Damien
09-05 16:53Team BikeExchangeKonychev, Alexander
09-05 16:53Team BikeExchangePeák, Barnabás
09-05 16:53Team DSMAndersen, Asbjørn Kragh
09-05 16:53Team DSMCombaud, Romain
09-05 16:53Team DSMDonovan, Mark
09-05 16:53Team DSMHaga, Chad
09-05 16:53Team DSMMärkl, Niklas
09-05 16:53Team DSMVermaerke, Kevin
09-05 16:53Team Jumbo - VismaDijke, Mick van
09-05 16:53Team Jumbo - VismaHessmann, Michel
09-05 16:53Team Jumbo - VismaKooij, Olav
09-05 16:53Team Jumbo - VismaLeemreize, Gijs
09-05 16:53Team Jumbo - VismaPluimers, Rick
09-05 16:53Team Jumbo - VismaTeunissen, Mike
09-05 16:53Team Novo NordiskBenhamouda, Mehdi
09-05 16:53Team Novo NordiskBrand, Sam
09-05 16:53Team Novo NordiskKusztor, Péter
09-05 16:53Team Novo NordiskLozano, David
09-05 16:53Team Novo NordiskPeron, Andrea
09-05 16:53Team Novo NordiskPlanet, Charles
09-05 16:53Trek - SegafredoEgholm, Jakob
09-05 16:53Trek - SegafredoKamp, Alexander
09-05 16:53Trek - SegafredoLiepins, Emīls
09-05 16:53Trek - SegafredoQuarterman, Charlie
09-05 16:53Trek - SegafredoTheuns, Edward
09-05 16:53Trek - SegafredoTiberi, Antonio
09-05 16:53Uno-X Pro Cycling TeamBlikra, Erlend
09-05 16:53Uno-X Pro Cycling TeamHalvorsen, Kristoffer
09-05 16:53Uno-X Pro Cycling TeamHindsgaul, Jacob
09-05 16:53Uno-X Pro Cycling TeamJohansen, Julius
09-05 16:53Uno-X Pro Cycling TeamLarsen, Niklas
09-05 16:53Uno-X Pro Cycling TeamTræen, Torstein
09-05 16:53Vini ZabùBertazzo, Liam
09-05 16:53Vini ZabùBevilacqua, Simone
09-05 16:53Vini ZabùFrapporti, Marco
09-05 16:53Vini ZabùGradek, Kamil
09-05 16:53Vini ZabùMareczko, Jakub
09-05 16:53Vini ZabùZardini, Edoardo
09-05 16:53Voster - ATS TeamFranczak, Paweł
09-05 16:53Voster - ATS TeamGrabis, Mateusz
09-05 16:53Voster - ATS TeamStosz, Patryk
22-01 13:21Team Jumbo - VismaGroenewegen, Dylan
Fjernet fra startliste
DatoLagSportsmenn
11-05 22:09Adria MobilPer, David
11-05 22:09Voster - ATS TeamKrawczyk, Szymon
11-05 22:07Gazprom - RusVeloScaroni, Cristian
11-05 22:07Uno-X Pro Cycling TeamJohansen, Julius
11-05 03:04Bora - HansgroheLaas, Martin
10-05 14:34Mazowsze Serce PolskiBanaszek, Adrian
10-05 14:34Mazowsze Serce PolskiKaczmarek, Jakub
10-05 14:18Androni Giocattoli - SidermecBais, Mattia
10-05 14:18Sport Vlaanderen - BaloiseVanhoof, Ward
10-05 14:16Bora - HansgrohePalzer, Anton
10-05 14:16Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
10-05 14:16Team DSMDonovan, Mark
10-05 14:16Team DSMHaga, Chad
10-05 14:12Israel Start-Up NationHofstetter, Hugo
10-05 14:12Israel Start-Up NationVanmarcke, Sep
10-05 14:12Israel Start-Up NationWürtz Schmidt, Mads
09-05 16:53Team Jumbo - VismaGroenewegen, Dylan
Klikk på "Liker" hvis du ønsker å motta endringer i startlisten på facebook.

Startliste Tour de Hongrie

Update 11-05 22:12 hours: Startlisten er fullført!

(Syklister: 130) Starter den on. 12 mai 2021, 13:49

Disse startlistene er basert på informasjon fra organisasjonen til racet, offisielle sportsføderasjoner, sportslag og selve sportsmennene. Zweeler vil prøve å oppdatere sportslistene så godt som mulig som en service! Zweeler er ikke ansvarlig for feil på startlisten. Ingen rettigheter kan oppnås fra feil på startlisten!