Zweeler-vinnere!

Fantasy IBEX 35 Week 15

  1. Wigo: €40.00
  2. diclem87: €25.00
  3. ORDESA: €20.00
  4. Gunung Batu: €15.00
green-box
Lagt til startliste
DatoLagSportsmenn
18-02 18:18Kelly/InOutBuild/UDOLopes, Pedro José
18-02 18:17Aviludo - LouletanoMatias, João
18-02 18:14Fundación - OrbeaBallarín, Iker
18-02 18:08Deceuninck - Quick-StepKeisse, Iljo
18-02 18:08Israel Start-Up NationBoivin, Guillaume
18-02 18:08Israel Start-Up NationHollenstein, Reto
17-02 18:39Team INEOSWurf, Cameron
17-02 18:14Lotto SoudalDibben, Jon
17-02 13:19Lotto SoudalFrison, Frederik
17-02 13:01Caja Rural - Seguros RGABagües, Aritz
16-02 21:52Rádio Popular - BoavistaCarvalho, Gonçalo
16-02 21:52Rádio Popular - BoavistaFernandes, Luís
16-02 21:52Rádio Popular - BoavistaGallego, Alberto
16-02 21:43Miranda - MortáguaBarbosa, João
16-02 21:43Miranda - MortáguaLinarez, Leangel
16-02 21:43Miranda - MortáguaSanchez, Angel
16-02 21:43Miranda - MortáguaSilva, Joaquim
16-02 21:30L.A. Alumínios/L.A. SportSalgueiro, Carlos
16-02 21:30L.A. Alumínios/L.A. SportSilva, Bruno
16-02 21:29Kelly/InOutBuild/UDOCasimiro, Henrique
16-02 21:29Kelly/InOutBuild/UDOGomes, Luis
16-02 21:28EfapelAntunes, Tiago
16-02 21:28EfapelMachado, Tiago
16-02 21:28EfapelMendonça, Luis
16-02 21:27Aviludo - LouletanoDel Pino, Jesus
16-02 21:27EfapelPaulinho, Pedro
16-02 20:58Groupama - FDJStewart, Jake
16-02 20:58Israel Start-Up NationBiermans, Jenthe
16-02 20:49CCC TeamBevin, Patrick
16-02 10:53UAE Team EmiratesPolanc, Jan
10-02 17:04Kelly/InOutBuild/UDOCosta, Fábio
10-02 17:04Kelly/InOutBuild/UDOFernandes, Venceslau
10-02 17:04Kelly/InOutBuild/UDOGonçalves, Helder
10-02 17:04Kelly/InOutBuild/UDOLopes, Pedro Miguel
10-02 17:04Kelly/InOutBuild/UDOLourenço, Rafael
10-02 09:40Alpecin - FenixBondt, Dries De
10-02 09:40Alpecin - FenixLeysen, Senne
10-02 09:40Alpecin - FenixModolo, Sacha
10-02 09:40Alpecin - FenixPoel, Mathieu van der
10-02 09:40Alpecin - FenixRichardson, Alex
10-02 09:40Alpecin - FenixSbaragli, Kristian
10-02 09:40Alpecin - FenixVergaerde, Otto
10-02 09:40Astana Pro TeamBizhigitov, Zhandos
10-02 09:40Astana Pro TeamContreras, Rodrigo
10-02 09:40Astana Pro TeamLopez, Miguel Angel
10-02 09:40Astana Pro TeamMartinelli, Davide
10-02 09:40Astana Pro TeamNatarov, Yuriy
10-02 09:40Astana Pro TeamSanchez, Luis León
10-02 09:40Astana Pro TeamTejada, Harold
10-02 09:40Atum General - Tavira - Maria Nova HotelFigueiredo, Frederico
10-02 09:40Atum General - Tavira - Maria Nova HotelGrigorev, Aleksandr
10-02 09:40Atum General - Tavira - Maria Nova HotelLivramento, David
10-02 09:40Atum General - Tavira - Maria Nova HotelMarque, Alejandro
10-02 09:40Atum General - Tavira - Maria Nova HotelMartingil, César
10-02 09:40Atum General - Tavira - Maria Nova HotelPereira, Válter
10-02 09:40Atum General - Tavira - Maria Nova HotelTrueba, Alvaro
10-02 09:40Aviludo - LouletanoDe La Fuente, David
10-02 09:40Aviludo - LouletanoEvangelista, André
10-02 09:40Aviludo - LouletanoGarcía de Mateos, Vicente
10-02 09:40Aviludo - LouletanoHernandez, Oscar
10-02 09:40Aviludo - LouletanoMeireles, Nuno
10-02 09:40Aviludo - LouletanoShilov, Sergey
10-02 09:40Bora - HansgroheDrucker, Jempy
10-02 09:40Bora - HansgroheGrossschartner, Felix
10-02 09:40Bora - HansgroheKämna, Lennard
10-02 09:40Bora - HansgroheLaas, Martin
10-02 09:40Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
10-02 09:40Bora - HansgroheSchachmann, Maximilian
10-02 09:40Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
10-02 09:40Caja Rural - Seguros RGAAberasturi, Jon
10-02 09:40Caja Rural - Seguros RGAAmezqueta, Julen
10-02 09:40Caja Rural - Seguros RGACalle, Juan Fernando
10-02 09:40Caja Rural - Seguros RGAGonzález, David
10-02 09:40Caja Rural - Seguros RGALazkano, Oier
10-02 09:40Caja Rural - Seguros RGAMalucelli, Matteo
10-02 09:40Caja Rural - Seguros RGASáez, Héctor
10-02 09:40CCC TeamGeschke, Simon
10-02 09:40CCC TeamHoecke, Gijs Van
10-02 09:40CCC TeamHooydonck, Nathan Van
10-02 09:40CCC TeamSchär, Michael
10-02 09:40CCC TeamTrentin, Matteo
10-02 09:40CCC TeamWiśniowski, Lukasz
10-02 09:40Circus - Wanty GobertDevriendt, Tom
10-02 09:40Circus - Wanty GobertGendt, Aimé De
10-02 09:40Circus - Wanty GobertKreder, Wesley
10-02 09:40Circus - Wanty GobertMeurisse, Xandro
10-02 09:40Circus - Wanty GobertPetilli, Simone
10-02 09:40Circus - Wanty GobertPoppel, Boy van
10-02 09:40Circus - Wanty GobertPoppel, Danny van
10-02 09:40CofidisConsonni, Simone
10-02 09:40CofidisLe Turnier, Mathias
10-02 09:40CofidisMaté, Luis Angel
10-02 09:40CofidisMathis, Marco
10-02 09:40CofidisSabatini, Fabio
10-02 09:40CofidisVanbilsen, Kenneth
10-02 09:40CofidisViviani, Elia
10-02 09:40Deceuninck - Quick-StepAlmeida, João
10-02 09:40Deceuninck - Quick-StepBallerini, Davide
10-02 09:40Deceuninck - Quick-StepDeclercq, Tim
10-02 09:40Deceuninck - Quick-StepLampaert, Yves
10-02 09:40Deceuninck - Quick-StepSénéchal, Florian
10-02 09:40EfapelArmillas, Gerard
10-02 09:40EfapelPaulinho, Sérgio
10-02 09:40EfapelSaenz, Nicolás
10-02 09:40Fundación - OrbeaAngulo, Antonio
10-02 09:40Fundación - OrbeaAranburu, Jokin
10-02 09:40Fundación - OrbeaAristi, Mikel
10-02 09:40Fundación - OrbeaBravo, Garikoitz
10-02 09:40Fundación - OrbeaIrizar, Julen
10-02 09:40Fundación - OrbeaLopez, Diego
10-02 09:40Fundación - OrbeaMartin, Gotzon
10-02 09:40Groupama - FDJBrunel, Alexys
10-02 09:40Groupama - FDJGeniets, Kévin
10-02 09:40Groupama - FDJGuglielmi, Simon
10-02 09:40Groupama - FDJKüng, Stefan
10-02 09:40Groupama - FDJLe Gac, Olivier
10-02 09:40Groupama - FDJLudvigsson, Tobias
10-02 09:40Israel Start-Up NationAsbroeck, Tom Van
10-02 09:40Israel Start-Up NationBarbier, Rudy
10-02 09:40Israel Start-Up NationCimolai, Davide
10-02 09:40Israel Start-Up NationGreipel, André
10-02 09:40Israel Start-Up NationPolitt, Nils
10-02 09:40Israel Start-Up NationWürtz Schmidt, Mads
10-02 09:40L.A. Alumínios/L.A. SportDuarte, Emanuel
10-02 09:40L.A. Alumínios/L.A. SportLeaça, Gonçalo
10-02 09:40L.A. Alumínios/L.A. SportRamalho, André
10-02 09:40L.A. Alumínios/L.A. SportRibeiro, David
10-02 09:40L.A. Alumínios/L.A. SportScheulen, Marvin
10-02 09:40Lotto SoudalDegenkolb, John
10-02 09:40Lotto SoudalGilbert, Philippe
10-02 09:40Lotto SoudalKluge, Roger
10-02 09:40Lotto SoudalMaes, Nikolas
10-02 09:40Lotto SoudalMoer, Brent Van
10-02 09:40Lotto SoudalWallays, Jelle
10-02 09:40Miranda - MortáguaFreitas, Daniel
10-02 09:40Miranda - MortáguaGonçalves, Gaspar
10-02 09:40Miranda - MortáguaSancho, Hugo
10-02 09:40Rádio Popular - BoavistaBenta, João
10-02 09:40Rádio Popular - BoavistaNunes, Hugo
10-02 09:40Rádio Popular - BoavistaRodrigues, David
10-02 09:40Rádio Popular - BoavistaSilva, Afonso
10-02 09:40Team INEOSBaarle, Dylan van
10-02 09:40Team INEOSCastroviejo, Jonathan
10-02 09:40Team INEOSKwiatkowski, Michal
10-02 09:40Team INEOSRowe, Luke
10-02 09:40Team INEOSSwift, Ben
10-02 09:40Team INEOSThomas, Geraint
10-02 09:40Team SunwebArndt, Nikias
10-02 09:40Team SunwebBol, Cees
10-02 09:40Team SunwebDenz, Nico
10-02 09:40Team SunwebEekhoff, Nils
10-02 09:40Team SunwebPedersen, Casper
10-02 09:40Team SunwebSütterlin, Jasha
10-02 09:40Team SunwebWilder, Ilan Van
10-02 09:40Trek - SegafredoKort, Koen de
10-02 09:40Trek - SegafredoMollema, Bauke
10-02 09:40Trek - SegafredoMullen, Ryan
10-02 09:40Trek - SegafredoNibali, Antonio
10-02 09:40Trek - SegafredoStuyven, Jasper
10-02 09:40Trek - SegafredoTheuns, Edward
10-02 09:40UAE Team EmiratesBohli, Tom
10-02 09:40UAE Team EmiratesOliveira, Ivo
10-02 09:40UAE Team EmiratesOliveira, Rui
10-02 09:40Uno-X Norwegian Development TeamHoelgaard, Daniel
10-02 09:40Uno-X Norwegian Development TeamHoelgaard, Markus
10-02 09:40Uno-X Norwegian Development TeamKulset, Kristian
10-02 09:40Uno-X Norwegian Development TeamLeknessund, Andreas
10-02 09:40Uno-X Norwegian Development TeamResell, Erik Nordsæter
10-02 09:40Uno-X Norwegian Development TeamSkaarseth, Anders
10-02 09:40Uno-X Norwegian Development TeamSleen, Torjus
10-02 09:40W52/FC PortoAntunes, Amaro
10-02 09:40W52/FC PortoCaldeira, Samuel
10-02 09:40W52/FC PortoMagalhães, Jorge
10-02 09:40W52/FC PortoMestre, Daniel
10-02 09:40W52/FC PortoMestre, Ricardo
10-02 09:40W52/FC PortoPinto, Edgar
10-02 09:40W52/FC PortoRodrigues, João
06-02 11:03Israel Start-Up NationMartin, Dan
29-01 12:21Trek - SegafredoNibali, Vincenzo
21-01 23:12Team INEOSDennis, Rohan
11-01 23:55Deceuninck - Quick-StepEvenepoel, Remco
10-01 14:57Deceuninck - Quick-StepJakobsen, Fabio
08-01 12:36CCC TeamAvermaet, Greg Van
06-01 19:23UAE Team EmiratesKristoff, Alexander
29-12 15:41UAE Team EmiratesBjerg, Mikkel
24-12 13:06UAE Team EmiratesDombrowski, Joe
22-12 16:18UAE Team EmiratesCosta, Rui
20-12 11:21Lotto SoudalWellens, Tim
Fjernet fra startliste
DatoLagSportsmenn
19-02 11:57CofidisVanbilsen, Kenneth
18-02 18:18Kelly/InOutBuild/UDOGonçalves, Helder
18-02 18:16Aviludo - LouletanoShilov, Sergey
18-02 18:14Fundación - OrbeaAranburu, Jokin
18-02 18:10Alpecin - FenixRichardson, Alex
18-02 18:08Deceuninck - Quick-StepBallerini, Davide
18-02 18:08Israel Start-Up NationAsbroeck, Tom Van
17-02 18:39Team INEOSCastroviejo, Jonathan
17-02 18:14Lotto SoudalDegenkolb, John
17-02 13:19Lotto SoudalWallays, Jelle
17-02 13:01Caja Rural - Seguros RGAAmezqueta, Julen
16-02 20:58Israel Start-Up NationBarbier, Rudy
16-02 20:58Israel Start-Up NationGreipel, André
16-02 20:49CCC TeamWiśniowski, Lukasz
16-02 10:53UAE Team EmiratesOliveira, Rui
Klikk på "Liker" hvis du ønsker å motta endringer i startlisten på facebook.

Startliste Volta ao Algarve

Update 18-02 18:21 hours: Startlisten er fullført!

(Syklister: 173) Starter den on. 19 feb. 2020, 13:10

Disse startlistene er basert på informasjon fra organisasjonen til racet, offisielle sportsføderasjoner, sportslag og selve sportsmennene. Zweeler vil prøve å oppdatere sportslistene så godt som mulig som en service! Zweeler er ikke ansvarlig for feil på startlisten. Ingen rettigheter kan oppnås fra feil på startlisten!