Zweeler-vinnere!

Champions League (Teams) 3 - 1

  1. Dilligaf: 50,20 €
  2. VV7: 50,20 €
  3. Vinnie: 50,20 €
  4. javimb89: 50,20 €
  5. champions3: 50,20 €
  6. alonso: 28,69 €
green-box
Lagt til startliste
DatoLagSportsmenn
11-10 19:13Monkey Town Cycling TeamBerendse, Brendan
11-10 19:13Stappenbelt Specialized RacingDijke, Tim van
11-10 19:13TWC Maaslandster Zuid-LimburgStrik, Dylan
11-10 19:13U23Bakker, Niels
11-10 19:13U23Gestel, Mika van
11-10 19:13U23Seelen, Jurgen
11-10 13:14Club Ciclista Rias BaixasFernandez, Sergio Iván
11-10 13:14Crossladen.Cyclingteam MenEdhofer, Thomas
11-10 13:14Hamilton City Cycling ClubChristensen, Ryan
11-10 13:14JuniorMansfield, Finn
11-10 13:14Kids Sport Promotion BelgiumLooveren, Joachim Van
11-10 13:14Pedal OnMacLeod, Callum
11-10 13:14Team Andrew Allan ArchitectureGow, Craig
11-10 13:14W.A.C. Team HobokenStaeyen, Maarten Van
06-10 17:00TWC TempoBierens, Niels
06-10 16:05Tarteletto - IsorexKuypers, Gerben
06-10 15:51Team Jumbo - VismaTeunissen, Mike
06-10 15:46Cycling Team Keukens BuysseBock, Jelle De
06-10 15:46Elite z/cBina, Martin
06-10 15:46VolkerWessels - Merckx CTBosman, Gert-Jan
06-10 15:42Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BCPeirens, Yente
06-10 15:42Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BCWyseure, Joran
06-10 15:42Asfra Racing TeamCompernolle, Jason Van
06-10 15:42Asfra Racing TeamWilliams, Joe
06-10 15:42Cycling Team Houtland-WestkustRoelandt, Kenny
06-10 15:42De Molenspurters MeulebekeLaverge, Maxim
06-10 15:42De Molenspurters MeulebekeVandenheede, Brecht
06-10 15:42De Molenspurters MeulebekeVerdonck, Andres
06-10 15:42E-Power/Bakker RacingUptegrove, Pete
06-10 15:42Elboka Cycling TeamKoyen, Niels
06-10 15:42Elboka Cycling TeamMeelberghs, Pieter
06-10 15:42Elboka Cycling TeamTormans, Siebe
06-10 15:42Orange Babies Cycling TeamVreeswijk, Noah
06-10 15:42Proximus - AlphamotorhomesSalomez, Ydris
06-10 15:42Proximus - AlphamotorhomesSmet, Nicolas De
06-10 15:42Proximus - AlphamotorhomesVanluchene, Maxim
06-10 15:42Spiderking - Soenens U19 Development TeamVandenborre, Mathias
06-10 15:42U23Gagnaire, Maxime
06-10 15:42UVC Charleville-MézièresJot, Hugo
06-10 15:42VP Consulting - Zannata Cycling TeamGoosen, Wouter
06-10 15:42Young Cycling Talent Demer & DijleCas, Stijn
06-10 15:42Young Cycling Talent Demer & DijleGys, Jens
06-10 15:42Young Cycling Talent Demer & DijlePeers, Nick
06-10 15:42Young Cycling Talent Demer & DijleSmissen, Lennick Van der
06-10 15:37U23Meeussen, Witse
06-10 15:31Callant - DoltciniRonhaar, Pim
06-10 15:31Callant - DoltciniVerburg, Luke
06-10 15:31Elite z/cHeymes, Gauthier
06-10 15:31Entente Cycliste de WallonieOger, Vincent
06-10 15:31Proximus - AlphamotorhomesLaevens, Justin
06-10 15:31Proximus - AlphamotorhomesPemen, Dolf
06-10 15:31U23Stehli, Felix
06-10 15:31Vetrapo Cycling TeamClauwaert, Maarten
06-10 15:31WV SchijndelEhlert, Marco
06-10 15:29Elite z/cFruet, Martino
06-10 15:29U23Vidoni, Matteo
06-10 15:28Clif Bar Development TeamWells, Troy
06-10 15:28Elite z/cJette, Cameron
06-10 15:28Elite z/cNakazato, Masaru
06-10 15:28LG AlzingenThiltges, Scott
06-10 15:28Matrix Cycling ClubCloutier, Tyler
06-10 15:24Elite z/cMolnar, Ede-Karoly
06-10 15:24U23Bockelmann, Luca
06-10 15:24U23Kess, Nicolas
06-10 15:24U23Silva, Bruno
06-10 15:24U23Szöllosi, Ferenc
06-10 15:22Elite z/cGagne, Raphael
06-10 15:22Elite z/cLarsen, Trond
06-10 15:22Trentino Cross Selle SMPColledani, Nadir
06-10 15:22U23Gallo, Ignacio Esteban
06-10 15:22U23Johannessen, Anders Halland
06-10 14:54Elite z/cRitzinger, Felix
06-10 14:53Elite z/cCosta, Mário
06-10 14:53Falu CKLindgren, Emil
06-10 14:52Easton - Giant p/b Transitions LifeCareGomez, Benjamin
06-10 14:52Elite z/cBausch, Gusty
06-10 14:52Elite z/cJudelson, Max
06-10 14:52Elite z/cPokupec, Zvonimir
06-10 14:52U23Maher, Lane
06-10 14:28U23Andresen, Andreas Lund
06-10 14:28U23Bonsergent, Maxime
06-10 14:28U23Legrand, Matthieu
06-10 14:26An Post - Chain ReactionMontgomery, David
06-10 14:26Elite z/cDavis, Niall
06-10 14:26Elite z/cMikler, Bartosz
06-10 14:10U23Murakami, Koutarou
06-10 14:09Cannondale - 3Rox RacingKabush, Geoff
06-10 14:09Carnegie Caulfield Cycling ClubWalkerden, Ben
06-10 14:09Elite z/cJustesen, Benjamin
06-10 14:09Elite z/cMichalski, Karol
06-10 14:09Elite z/cSawada, Toki
06-10 14:09Elite z/cYokoyama, Kota
06-10 14:09Sportunion Bikestore.cc TeamHeigl, Philipp
06-10 14:09U23Swartz, Caleb
06-10 14:04Trinity RacingMason, Cameron
06-10 13:53Team Chazal - Canyon - 3G ImmoSchneider, Lilian
06-10 13:53Team Podiocom CCAuffret, Ronan
06-10 13:53Team Podiocom CCGachignard, Thomas
06-10 13:53Team Podiocom CCLepoittevin Dubost, Simon
06-10 13:53Team Podiocom CCToulouse, Nicolas
06-10 13:47Tarteletto - IsorexEynde, Vince Van den
06-10 13:47Tarteletto - IsorexGeysels, Xander
06-10 13:42Selle Italia - Guerciotti - EliteCeolin, Federico
06-10 13:40Nesta - Skoda Alecar CX TeamAnia, Daniel
06-10 13:38KTM Alchemist Racing TeamHuez, Emanuele
06-10 13:16IKO - CrelanVervoort, Wout
06-10 13:15Easton - Giant p/b Transitions LifeCarePostier, Dylan
06-10 13:14Team Teika - GSport - BHInguanzo, Gonzalo
06-10 13:12Cycling Cafe Racing TeamBaldestein, Raul
06-10 13:09Corendon - CircusCortjens, Ryan
06-10 13:08Corendon - CircusTulett, Ben
06-10 12:51A.S Bike Cross TeamBrondani, Lucas
06-10 12:51A.S Bike Cross TeamDeloison, Lucas
06-10 12:51A.S Bike Cross TeamRemondet, Valentin
06-10 12:35Southern Highlands CCSmith, Nicholas
06-10 12:32Elite z/cBarbosa, Márcio
06-10 12:32Elite z/cKuitto, Antti
06-10 12:32U23Meštric, Matija
06-10 12:31Delko Marseille ProvenceGrosu, Eduard
06-10 12:31Elite z/cLoo, Martin
06-10 12:31Elite z/cSalazar, Rodrigo Esteban
06-10 12:31Möbel Märki MTB Pro TeamRaggl, Gregor
06-10 12:31Scott - SRAM MTB Racing TeamFrischknecht, Andri
06-10 11:55U23Folcarelli, Antonio
06-10 11:51A.S Bike Cross TeamMüller, Manuel
06-10 11:51Elite z/cDias dos Santos, Vincent
06-10 11:51Team Giant - Assos CXHansen, Kenneth
06-10 11:51Young Cycling Talent Demer & DijleVas, Balázs
06-10 10:37303 ProjectEllwood, Grant
06-10 10:37Art-V Cycling ClubEriksson, Martin
06-10 10:37Aspire RacingPowers, Jeremy
06-10 10:37Bianchi CountervailFontana, Marco Aurelio
06-10 10:37CST Sandd American Eagle MTB Racing TeamCarstensen, Sebastian Fini
06-10 10:37CST Sandd American Eagle MTB Racing TeamFerguson, Grant
06-10 10:37Dirtysox.chWinterberg, Lukas
06-10 10:37Dukla Banská BystricaHaring, Martin
06-10 10:37Elite z/cCowie, Tristan
06-10 10:37Elite z/cJansen, Richard
06-10 10:37Elite z/cJanssen, Tim
06-10 10:37Elite z/cJeannesson, Arnold
06-10 10:37Elite z/cRohrbach, Nicola
06-10 10:37Elite z/cSelander, Bjorn
06-10 10:37ErmuaHernandez, Aitor
06-10 10:37ESEG DouaiPruvot, Nicolas
06-10 10:37Gruppo Sportivo ForestaleBraidot, Daniele
06-10 10:37Gruppo Sportivo ForestaleBraidot, Luca
06-10 10:37KTM Alchemist Racing TeamSamparisi, Lorenzo
06-10 10:37Marlux - BingoalDriesen, Jarne
06-10 10:37Marlux - BingoalPauwels, Tijl
06-10 10:37Maxxis ShimanoLivermon, Travis
06-10 10:37Ninoofs Cycling ProjectHuys, Stijn
06-10 10:37Proximus - AlphamotorhomesRoosbroeck, Pieter Van
06-10 10:37Specialized Bicycle ComponentsKrughoff, Allen
06-10 10:37Team Cross Safir GanovaFalenta, Alois
06-10 10:37Team Fortuneo - SamsicRusso, Clement
06-10 10:37Team Offroad ColnagoHennaux, Loic
06-10 10:37Tops Antiek - Glascentra HCTVandevelde, Ruben
06-10 10:37TricyclingSweeck, Hendrik
06-10 10:37U23Vrielink, Yannick
06-10 10:37Valente - Fracobe CTMuskens, Mart
06-10 10:37Vcp LoudeacPeriou, Tony
06-10 10:37Vialand Racing TeamBúr, Zsolt
06-10 10:37Wilier - Force Squadra CorseFranzoi, Enrico
06-10 10:37Young Cycling Talent Demer & DijleLeaerts, Yelle
06-10 10:37Zepnat.com RT - Lazer helmetsForrester, Alexander
06-10 00:26Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BCVrachten, Arne
06-10 00:26Cycling Team Keukens BuysseBock, Yoni De
06-10 00:26E-Power/Bakker RacingGroenen, Klaas
06-10 00:26Reno Systems Cycling TeamWit, Edwin De
06-10 00:26ToyoframeTakenouchi, Yu
06-10 00:19Art-V Cycling ClubJansson, Henrik
06-10 00:19DL Chemicals - Ruwomat - HikokWillemyns, Mathieu
06-10 00:19Fast Eddy Cycle PassionIJzendoorn, Eddy van
06-10 00:19Tarteletto - IsorexSmet, Thibaut De
06-10 00:13Group Hens - Maes ContainersDejonghe, Len
06-10 00:13Koninklijke Edegem Bicycle ClubMeyer, Senne De
06-10 00:13Orange Babies Cycling TeamHelvoirt, Koen van
06-10 00:13U23Vliegen, Pieter-Jan
01-10 14:46Elite z/cLando, Nicholas
01-10 14:46Elite z/cSkarnitzl, Jan
01-10 14:46Elite z/cSmith, Scott
01-10 14:46Selle Italia - Guerciotti - EliteSala, Stefano
01-10 14:46Team Chazal - Canyon - 3G ImmoCrispin, Mickaël
01-10 14:46U23Cullell, Jofre
01-10 14:46U23Jelínek, Josef
01-10 14:46VDB Cycling TeamBroeck, Arno Van den
01-10 14:43Nano Development TeamVerheyen, Thomas
01-10 14:43Van Eyck SportTeirlinck, Jens
01-10 14:31Elite z/cDujardin, Sandy
01-10 14:31Elite z/cFortier, Marc Andre
01-10 14:28Cycling Cafe Racing TeamCominelli, Cristian
01-10 14:28Easton - Giant p/b Transitions LifeCareKisseberth, Jack
01-10 14:28Elite z/cDavis, Merwin
01-10 14:28Nesta - Skoda Alecar CX TeamFeijoo, Ivan
01-10 14:28Scott - Eurocycles.comConroy, David
01-10 14:28Telenet - Baloise LionsGoeman, Andreas
01-10 14:28U23Johannessen, Tobias
01-10 14:23Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BCLemmens, Sander
01-10 14:23Pauwels Sauzen - BingoalDewulf, Maxim
01-10 14:23Trinity RacingTulett, Daniel
01-10 14:17Telenet - Baloise LionsBekaert, Yentl
01-10 14:13Pauwels Sauzen - BingoalBellens, Jarno
01-10 14:06Cyclocross Team - MJ WoodAlderweireld, Robin
01-10 14:06MTB BaarloStegen, Roel van der
01-10 14:06UV FourmiesTrigo, Florian
01-10 14:03Orange Babies Cycling TeamArtz, Bart
01-10 13:54AA Drink JongerenteamSiemons, Julian
01-10 13:54IKO - CrelanSiebens, Gianni
01-10 13:54Pauwels Sauzen - BingoalFerdinande, Anton
01-10 13:54Tarteletto - IsorexWuyts, Mathijs
01-10 13:54Wanty - Groupe GobertMeurisse, Xandro
01-10 13:21Tarteletto - IsorexDerveaux, Niels
01-10 13:06Crabbé Toitures - CC ChevignyVet, Sander De
01-10 13:06Creafin - FristadsLiessens, Jarno
01-10 13:06Pauwels Sauzen - BingoalCamps, Jelle
01-10 13:06Pauwels Sauzen - BingoalDebeir, Arno
01-10 13:06Proximus - AlphamotorhomesHendrikx, Mees
01-10 13:06Tops Antiek - Glascentra HCTVankeirsbilck, Berne
01-10 13:06U23Rombouts, Seppe
01-10 12:57Mijn BAD - Liv/Giant Offroad TeamBakx, Kelvin
01-10 12:57StoppedDegroote, Jonas
01-10 12:57Team SunwebArensman, Thymen
01-10 12:54Elite z/cVandekinderen, Jens
01-10 12:54Movistar TeamJacobs, Johan
01-10 12:33Elite z/cBrand, Twan van den
01-10 12:33Elite z/cLeeuwen, Patrick van
01-10 12:33Neon Velo Cycling TeamTichelt, Yorben Van
01-10 12:33Pauwels Sauzen - BingoalVandebosch, Toon
01-10 12:33U23Dekker, Jens
01-10 11:39BEAT Cycling ClubHoeyberghs, Daan
01-10 11:22Asfra Racing TeamCompernolle, Kenneth Van
01-10 11:22Creafin - FristadsSmets, Gert
01-10 11:22Cycling Team Keukens BuysseTielen, Dario
01-10 11:22Elite z/cToupalík, Adam
01-10 11:22Orange Babies Cycling TeamAgterberg, Kyle
01-10 11:22Tarteletto - IsorexBonne, Jenko
01-10 11:22TWC Het Snelle WielDijke, Koen van
01-10 11:11Charles CX TeamBoom, Lars
01-10 11:11Deceuninck - Quick StepStybar, Zdenek
01-10 11:11Pauwels Sauzen - BingoalVandebosch, Victor
01-10 11:11Tarteletto - IsorexJoseph, Thomas
01-10 11:11Tarteletto - IsorexUytdewilligen, Ingmar
01-10 10:57AG2R La MondialeVenturini, Clément
01-10 10:57Art-V Cycling ClubEriksson, David
01-10 10:57CCB Foundation - SicleriWillsey, Cooper
01-10 10:57Donkey Label RacingOrtenblad, Tobin
01-10 10:57Focus Bikes AustraliaAitken, Christopher
01-10 10:57Focus E.Floccari Cyclocross TeamSägesser, Severin
01-10 10:57Mspeedwax.ComThompson, Eric
01-10 10:57Redline BicyclesLindine, Justin
01-10 10:57U23Noel, Sam
01-10 10:57Yowamushi Pedal Cycling TeamOda, Hijiri
01-10 10:44Elite z/cUlik, Matej
01-10 10:44KTM Alchemist Racing TeamSamparisi, Nicolas
01-10 10:44MAAP/Enve CX TeamMillburn, Garry
01-10 10:44Neon Velo Cycling TeamField, Ian
01-10 10:44Pauwels Sauzen - BingoalKopecký, Tomas
01-10 10:44Pauwels Sauzen - BingoalPeeters, Yannick
01-10 10:44SET CoachingBradford-Parish, Kevin
01-10 10:44Team Chazal - Canyon - 3G ImmoGras, Yan
01-10 10:44Team Peltrax - Braquet LibreDubau, Lucas
01-10 10:44U23Brunner, Eric
01-10 10:27AevoloHaidet, Lance
01-10 10:27Aspire RacingPetrov, Spencer
01-10 10:27BMC Mountainbike Racing TeamForster, Lars
01-10 10:27Creafin - FristadsBosmans, Wietse
01-10 10:27Elite z/cJongewaard, Chris
01-10 10:27Hardwood Next Wave CTHolmgren, Gunnar
01-10 10:27Raleigh - Clement TeamDriscoll, James
01-10 10:27U23Kuhn, Kevin
01-10 10:27USA National TeamFix, Brannan
01-10 10:27Utsunomiya Blitzen CyclocrossKosaka, Hikaru
01-10 10:10Creafin - FristadsKielich, Timo
01-10 10:10Cyclocross Network RacingDillman, Andrew
01-10 10:10Elite z/cKaiser, Cody
01-10 10:10Elite z/cMeer, Gosse van der
01-10 10:10MMR - Spiuk CX TeamRuiz de Larrinaga, Javier
01-10 10:10Pauwels Sauzen - BingoalKamp, Ryan
01-10 10:10Tarteletto - IsorexMein, Thomas
01-10 10:10Team Peltrax - Braquet LibreDubau, Joshua
01-10 10:10U23Fine, Eddy
01-10 10:10Yowamushi Pedal Cycling TeamMaeda, Kohei
01-10 09:39Corendon - CircusRouiller, Loris
01-10 09:39Corendon - CircusVandeputte, Niels
01-10 09:39EKZ Racing TeamZahner, Simon
01-10 09:39Elite z/cClark, Anthony
01-10 09:39Elite z/cGlajza, Ondrej
01-10 09:39Orange Babies Cycling TeamHeijden, Maik van der
01-10 09:39Scott - SRAM MTB Racing TeamWildhaber, Marcel
01-10 09:39Selle Italia - Guerciotti - EliteDorigoni, Jakob
01-10 09:39Stevens Bikes - Emilio SportHekele, Emil
01-10 09:39Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TeamKonwa, Marek
01-10 09:05Creafin - FristadsMerlier, Braam
01-10 09:05Creafin - FristadsTurner, Ben
01-10 09:05Creuse OxygeneMenut, David
01-10 09:05Elite z/cEsteban, Ismael
01-10 09:05Expres CZ - Scott Team KolinPaprstka, Tomáš
01-10 09:05MTB FreiburgWeber, Sascha
01-10 09:05Nesta - Skoda Alecar CX TeamSuarez, Kevin
01-10 09:05Pauwels Sauzen - BingoalVanthourenhout, Dieter
01-10 09:05Swiss Racing AcademyRüegg, Timon
01-10 09:05Team Pays de DinanBoulo, Mathieu
30-09 22:25Cannondale CyclocrossworldHyde, Stephen
30-09 22:25Creafin - FristadsWouters, Sieben
30-09 22:25Easton - Giant p/b Transitions LifeCareHam, Michael van den
30-09 22:25Expres CZ - Scott Team KolinNesvadba, Jan
30-09 22:25Group Hens - Maes ContainersLoockx, Lander
30-09 22:25Orange Babies Cycling TeamGodrie, Stan
30-09 22:25Selle Italia - Guerciotti - EliteBertolini, Gioele
30-09 22:25Team Chazal - Canyon - 3G ImmoChainel, Steve
30-09 22:25Team Cross Safir GanovaCanal, Fabien
30-09 21:29AevoloHecht, Gage
30-09 21:29ČEZ Cyklo Team TáborBoroš, Michael
30-09 21:29Corendon - CircusBenoist, Antoine
30-09 21:29Creafin - FristadsMerlier, Tim
30-09 21:29Group Hens - Maes ContainersBaestaens, Vincent
30-09 21:29Kona Factory TeamWerner, Kerry
30-09 21:29Pauwels Sauzen - BingoalSweeck, Diether
30-09 21:29Telenet - Baloise LionsAernouts, Jim
30-09 21:29Telenet - Baloise LionsAerts, Thijs
30-09 21:29Telenet - Baloise LionsCleppe, Nicolas
30-09 20:41Cannondale CyclocrossworldWhite, Curtis
30-09 20:41Corendon - CircusMeeusen, Tom
30-09 20:41Corendon - CircusMeisen, Marcel
30-09 20:41Corendon - CircusPoel, David van der
30-09 20:41Pauwels Sauzen - BingoalAdams, Jens
30-09 20:41Pauwels Sauzen - BingoalSoete, Daan
30-09 20:41Team SunwebNieuwenhuis, Joris
30-09 20:41Team Teika - GSport - BHOrts, Felipe
30-09 20:41Trinity RacingPidcock, Tom
30-09 19:09Creafin - FristadsVermeersch, Gianni
30-09 19:09Pauwels Sauzen - BingoalIserbyt, Eli
30-09 19:09Pauwels Sauzen - BingoalSweeck, Laurens
30-09 19:09Pauwels Sauzen - BingoalVanthourenhout, Michael
30-09 19:09Team Jumbo - VismaAert, Wout Van
30-09 19:09Telenet - Baloise LionsAerts, Toon
30-09 19:09Telenet - Baloise LionsHaar, Lars van der
30-09 19:09Telenet - Baloise LionsHermans, Quinten
30-09 19:09Telenet - Baloise LionsKessel, Corné van
26-09 22:43Corendon - CircusPoel, Mathieu van der
Fjernet fra startliste
DatoLagSportsmenn
01-10 13:02StoppedDegroote, Jonas
Klikk på "Liker" hvis du ønsker å motta endringer i startlisten på facebook.

Startliste Fantasy Cyclocross 2019/2020

(Syklister: 339) Starter den sø. 13 okt. 2019, 15:00
303 Project (1)
Ellwood, Grant
AA Drink Jongerenteam (1)
Siemons, Julian
AG2R La Mondiale (1)
Venturini, Clément
An Post - Chain Reaction (1)
Montgomery, David
BEAT Cycling Club (1)
Hoeyberghs, Daan
Bianchi Countervail (1)
Fontana, Marco Aurelio
BMC Mountainbike Racing Team (1)
Forster, Lars
Callant - Doltcini (2)
Ronhaar, Pim
Verburg, Luke
Cannondale - 3Rox Racing (1)
Kabush, Geoff
Cannondale Cyclocrossworld (2)
Hyde, Stephen
White, Curtis
Carnegie Caulfield Cycling Club (1)
Walkerden, Ben
CCB Foundation - Sicleri (1)
Willsey, Cooper
ČEZ Cyklo Team Tábor (1)
Boroš, Michael
Charles CX Team (1)
Boom, Lars
Clif Bar Development Team (1)
Wells, Troy
Club Ciclista Rias Baixas (1)
Fernandez, Sergio Iván
Crabbé Toitures - CC Chevigny (1)
Vet, Sander De
Creuse Oxygene (1)
Menut, David
Crossladen.Cyclingteam Men (1)
Edhofer, Thomas
CST Sandd American Eagle MTB Racing Team (2)
Carstensen, Sebastian Fini
Ferguson, Grant
Cycling Cafe Racing Team (2)
Baldestein, Raul
Cominelli, Cristian
Cycling Team Houtland-Westkust (1)
Roelandt, Kenny
Cycling Team Keukens Buysse (3)
Bock, Jelle De
Bock, Yoni De
Tielen, Dario
Cyclocross Network Racing (1)
Dillman, Andrew
Cyclocross Team - MJ Wood (1)
Alderweireld, Robin
Deceuninck - Quick Step (1)
Stybar, Zdenek
Delko Marseille Provence (1)
Grosu, Eduard
Dirtysox.ch (1)
Winterberg, Lukas
DL Chemicals - Ruwomat - Hikok (1)
Willemyns, Mathieu
Donkey Label Racing (1)
Ortenblad, Tobin
Dukla Banská Bystrica (1)
Haring, Martin
E-Power/Bakker Racing (2)
Groenen, Klaas
Uptegrove, Pete
EKZ Racing Team (1)
Zahner, Simon
Entente Cycliste de Wallonie (1)
Oger, Vincent
ESEG Douai (1)
Pruvot, Nicolas
Expres CZ - Scott Team Kolin (2)
Nesvadba, Jan
Paprstka, Tomáš
Falu CK (1)
Lindgren, Emil
Fast Eddy Cycle Passion (1)
IJzendoorn, Eddy van
Focus Bikes Australia (1)
Aitken, Christopher
Focus E.Floccari Cyclocross Team (1)
Sägesser, Severin
Group Hens - Maes Containers (3)
Baestaens, Vincent
Dejonghe, Len
Loockx, Lander
Gruppo Sportivo Forestale (2)
Braidot, Daniele
Braidot, Luca
Hamilton City Cycling Club (1)
Christensen, Ryan
Hardwood Next Wave CT (1)
Holmgren, Gunnar
Kids Sport Promotion Belgium (1)
Looveren, Joachim Van
Kona Factory Team (1)
Werner, Kerry
Koninklijke Edegem Bicycle Club (1)
Meyer, Senne De
LG Alzingen (1)
Thiltges, Scott
MAAP/Enve CX Team (1)
Millburn, Garry
Marlux - Bingoal (2)
Driesen, Jarne
Pauwels, Tijl
Matrix Cycling Club (1)
Cloutier, Tyler
Maxxis Shimano (1)
Livermon, Travis
Mijn BAD - Liv/Giant Offroad Team (1)
Bakx, Kelvin
MMR - Spiuk CX Team (1)
Ruiz de Larrinaga, Javier
Möbel Märki MTB Pro Team (1)
Raggl, Gregor
Monkey Town Cycling Team (1)
Berendse, Brendan
Movistar Team (1)
Jacobs, Johan
Mspeedwax.Com (1)
Thompson, Eric
MTB Baarlo (1)
Stegen, Roel van der
MTB Freiburg (1)
Weber, Sascha
Nano Development Team (1)
Verheyen, Thomas
Neon Velo Cycling Team (2)
Field, Ian
Tichelt, Yorben Van
Nesta - Skoda Alecar CX Team (3)
Ania, Daniel
Feijoo, Ivan
Suarez, Kevin
Ninoofs Cycling Project (1)
Huys, Stijn
Pedal On (1)
MacLeod, Callum
Raleigh - Clement Team (1)
Driscoll, James
Redline Bicycles (1)
Lindine, Justin
Reno Systems Cycling Team (1)
Wit, Edwin De
Scott - Eurocycles.com (1)
Conroy, David
Scott - SRAM MTB Racing Team (2)
Frischknecht, Andri
Wildhaber, Marcel
SET Coaching (1)
Bradford-Parish, Kevin
Southern Highlands CC (1)
Smith, Nicholas
Specialized Bicycle Components (1)
Krughoff, Allen
Spiderking - Soenens U19 Development Team (1)
Vandenborre, Mathias
Sportunion Bikestore.cc Team (1)
Heigl, Philipp
Stappenbelt Specialized Racing (1)
Dijke, Tim van
Stevens Bikes - Emilio Sport (1)
Hekele, Emil
Swiss Racing Academy (1)
Rüegg, Timon
Team Andrew Allan Architecture (1)
Gow, Craig
Team Cross Safir Ganova (2)
Canal, Fabien
Falenta, Alois
Team Fortuneo - Samsic (1)
Russo, Clement
Team Giant - Assos CX (1)
Hansen, Kenneth
Team Jumbo - Visma (2)
Aert, Wout Van
Teunissen, Mike
Team Offroad Colnago (1)
Hennaux, Loic
Team Pays de Dinan (1)
Boulo, Mathieu
Team Peltrax - Braquet Libre (2)
Dubau, Joshua
Dubau, Lucas
Team Teika - GSport - BH (2)
Inguanzo, Gonzalo
Orts, Felipe
Tops Antiek - Glascentra HCT (2)
Vandevelde, Ruben
Vankeirsbilck, Berne
Toyoframe (1)
Takenouchi, Yu
Trentino Cross Selle SMP (1)
Colledani, Nadir
Tricycling (1)
Sweeck, Hendrik
TWC Het Snelle Wiel (1)
Dijke, Koen van
TWC Maaslandster Zuid-Limburg (1)
Strik, Dylan
TWC Tempo (1)
Bierens, Niels
USA National Team (1)
Fix, Brannan
Utsunomiya Blitzen Cyclocross (1)
Kosaka, Hikaru
UV Fourmies (1)
Trigo, Florian
UVC Charleville-Mézières (1)
Jot, Hugo
Valente - Fracobe CT (1)
Muskens, Mart
Van Eyck Sport (1)
Teirlinck, Jens
Vcp Loudeac (1)
Periou, Tony
VDB Cycling Team (1)
Broeck, Arno Van den
Vetrapo Cycling Team (1)
Clauwaert, Maarten
Vialand Racing Team (1)
Búr, Zsolt
VolkerWessels - Merckx CT (1)
Bosman, Gert-Jan
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team (1)
Konwa, Marek
VP Consulting - Zannata Cycling Team (1)
Goosen, Wouter
W.A.C. Team Hoboken (1)
Staeyen, Maarten Van
Wanty - Groupe Gobert (1)
Meurisse, Xandro
Wilier - Force Squadra Corse (1)
Franzoi, Enrico
WV Schijndel (1)
Ehlert, Marco
Yowamushi Pedal Cycling Team (2)
Maeda, Kohei
Oda, Hijiri
Zepnat.com RT - Lazer helmets (1)
Forrester, Alexander

Disse startlistene er basert på informasjon fra organisasjonen til racet, offisielle sportsføderasjoner, sportslag og selve sportsmennene. Zweeler vil prøve å oppdatere sportslistene så godt som mulig som en service! Zweeler er ikke ansvarlig for feil på startlisten. Ingen rettigheter kan oppnås fra feil på startlisten!