Zweeler-vinnere!

Fantasy IBEX 35 Week 15

  1. Wigo: € 40,00
  2. diclem87: € 25,00
  3. ORDESA: € 20,00
  4. Gunung Batu: € 15,00
green-box
Lagt til startliste
DatoLagSportsmenn
30-04 18:27Cycling Team Wallonie-BruxellesMolly, Kenny
30-04 18:27Cycling Team Wallonie-BruxellesPaasschens, Mathijs
30-04 18:26Gazprom - RusVeloKobernyak, Evgeny
30-04 18:26Gazprom - RusVeloRovny, Ivan
30-04 18:26Gazprom - RusVeloVorobyev, Anton
30-04 18:24Sport Vlaanderen - BaloiseWillems, Thimo
30-04 18:24Total Direct EnergieTaaramäe, Rein
30-04 18:24Total Direct EnergieTulik, Angelo
30-04 18:22Israel Cycling AcademyBoivin, Guillaume
30-04 18:21Cofidis Solutions CréditsChetout, Loic
30-04 18:21Cofidis Solutions CréditsTouze, Damien
30-04 18:21Cofidis Solutions CréditsVanbilsen, Kenneth
30-04 18:19EF Education First Pro CyclingModolo, Sacha
30-04 18:14Team Dimension DataDavies, Scott
30-04 14:13Team SunwebCurvers, Roy
30-04 13:07Wanty - Gobert Cycling TeamMelsen, Kevin Van
30-04 13:07Wanty - Gobert Cycling TeamMinnaard, Marco
30-04 13:07Wanty - Gobert Cycling TeamVallée, Boris
30-04 13:04Lotto SoudalMertz, Rémy
30-04 13:04Lotto SoudalWouters, Enzo
29-04 23:32Neri – Selle Italia – KTMFortunato, Lorenzo
29-04 23:32Neri – Selle Italia – KTMRosa, Massimo
29-04 23:32Trek - SegafredoConci, Nicola
29-04 11:42Bahrain - MeridaAgnoli, Valerio
29-04 11:42Bahrain - MeridaTeuns, Dylan
29-04 00:30Astana Pro TeamBizhigitov, Zhandos
29-04 00:30Astana Pro TeamZakharov, Artyom
29-04 00:30Bahrain - MeridaMohoric, Matej
29-04 00:30Cycling Team Wallonie-BruxellesLietaer, Eliot
29-04 00:30Cycling Team Wallonie-BruxellesWirtgen, Tom
29-04 00:30Israel Cycling AcademyAsbroeck, Tom Van
29-04 00:30Lotto SoudalHansen, Adam
29-04 00:30Lotto SoudalMarczyński, Tomasz
29-04 00:30Neri – Selle Italia – KTMEmpel, Etienne van
29-04 00:30Neri – Selle Italia – KTMGonzález, Roberto
29-04 00:30Team Arkéa - SamsicDelaplace, Anthony
29-04 00:30Team Arkéa - SamsicFeillu, Brice
29-04 00:30Team Arkéa - SamsicLedanois, Kevin
29-04 00:30Team Katusha AlpecinSmit, Willie
29-04 00:30Team SunwebVervaeke, Louis
29-04 00:30Trek - SegafredoKort, Koen de
29-04 00:19AG2R La MondialeGastauer, Ben
29-04 00:19AG2R La MondialeJauregui, Quentin
29-04 00:19AG2R La MondialeParet-Peintre, Aurélien
29-04 00:19AG2R La MondialeWarbasse, Larry
27-04 12:40AG2R La MondialeBidard, François
27-04 12:40AG2R La MondialeBouchard, Geoffrey
27-04 12:40AG2R La MondialeChevrier, Clément
27-04 12:40AG2R La MondialeGodon, Dorian
27-04 12:40AG2R La MondialeNaesen, Oliver
27-04 12:40AG2R La MondialeVandenbergh, Stijn
27-04 12:40AG2R La MondialeVenturini, Clément
27-04 12:40Astana Pro TeamBallerini, Davide
27-04 12:40Astana Pro TeamBoaro, Manuele
27-04 12:40Astana Pro TeamCort, Magnus
27-04 12:40Astana Pro TeamGidich, Yevgeniy
27-04 12:40Astana Pro TeamGruzdev, Dmitriy
27-04 12:40Astana Pro TeamNatarov, Yuriy
27-04 12:40Astana Pro TeamVreese, Laurens De
27-04 12:40Bahrain - MeridaArashiro, Yukiya
27-04 12:40Bahrain - MeridaBauhaus, Phil
27-04 12:40Bahrain - MeridaBole, Grega
27-04 12:40Bahrain - MeridaGarcía Cortina, Iván
27-04 12:40Bahrain - MeridaHaussler, Heinrich
27-04 12:40Bahrain - MeridaSieberg, Marcel
27-04 12:40Bahrain - MeridaWang, Meiyin
27-04 12:40CCC TeamCerný, Josef
27-04 12:40CCC TeamDam, Laurens ten
27-04 12:40CCC TeamGradek, Kamil
27-04 12:40CCC TeamHoecke, Gijs Van
27-04 12:40CCC TeamKoch, Jonas
27-04 12:40CCC TeamSajnok, Szymon
27-04 12:40CCC TeamWiśniowski, Lukasz
27-04 12:40Cofidis Solutions CréditsBerhane, Natnael
27-04 12:40Cofidis Solutions CréditsBouhanni, Rayane
27-04 12:40Cofidis Solutions CréditsClaeys, Dimitri
27-04 12:40Cofidis Solutions CréditsHofstetter, Hugo
27-04 12:40Cofidis Solutions CréditsMathis, Marco
27-04 12:40Cofidis Solutions CréditsSoupe, Geoffrey
27-04 12:40Cofidis Solutions CréditsWaeytens, Zico
27-04 12:40Cycling Team Wallonie-BruxellesIsta, Kevyn
27-04 12:40Cycling Team Wallonie-BruxellesJules, Justin
27-04 12:40Cycling Team Wallonie-BruxellesLiepiņš, Emīls
27-04 12:40Cycling Team Wallonie-BruxellesNõmmela, Aksel
27-04 12:40Cycling Team Wallonie-BruxellesPeyskens, Dimitri
27-04 12:40Cycling Team Wallonie-BruxellesPlanckaert, Baptiste
27-04 12:40Cycling Team Wallonie-BruxellesSpengler, Lukas
27-04 12:40EF Education First Pro CyclingBennett, Sean
27-04 12:40EF Education First Pro CyclingBreschel, Matti
27-04 12:40EF Education First Pro CyclingClarke, Simon
27-04 12:40EF Education First Pro CyclingHofland, Moreno
27-04 12:40EF Education First Pro CyclingMcLay, Dan
27-04 12:40EF Education First Pro CyclingOwen, Logan
27-04 12:40EF Education First Pro CyclingWhelan, Jimmy
27-04 12:40Gazprom - RusVeloBoev, Igor
27-04 12:40Gazprom - RusVeloEvtushenko, Alexander
27-04 12:40Gazprom - RusVeloKuriyanov, Stepan
27-04 12:40Gazprom - RusVeloNych, Artem
27-04 12:40Gazprom - RusVeloPorsev, Alexander
27-04 12:40Gazprom - RusVeloShalunov, Evgeny
27-04 12:40Gazprom - RusVeloShilov, Sergey
27-04 12:40Israel Cycling AcademyAvila, Edwin
27-04 12:40Israel Cycling AcademyCimolai, Davide
27-04 12:40Israel Cycling AcademyGoldstein, Roy
27-04 12:40Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
27-04 12:40Israel Cycling AcademyJensen, August
27-04 12:40Israel Cycling AcademyNeilands, Krists
27-04 12:40Israel Cycling AcademySbaragli, Kristian
27-04 12:40Lotto SoudalFrison, Frederik
27-04 12:40Lotto SoudalIversen, Rasmus Byriel
27-04 12:40Lotto SoudalKluge, Roger
27-04 12:40Lotto SoudalLambrecht, Bjorg
27-04 12:40Lotto SoudalVanendert, Jelle
27-04 12:40Neri – Selle Italia – KTMBevilacqua, Simone
27-04 12:40Neri – Selle Italia – KTMGabburo, Davide
27-04 12:40Neri – Selle Italia – KTMMarengo, Umberto
27-04 12:40Neri – Selle Italia – KTMSchönberger, Sebastian
27-04 12:40Neri – Selle Italia – KTMVelasco, Simone
27-04 12:40Neri – Selle Italia – KTMVisconti, Giovanni
27-04 12:40Neri – Selle Italia – KTMZardini, Edoardo
27-04 12:40Roompot - CharlesGinneken, Sjoerd van
27-04 12:40Roompot - CharlesLivyns, Arjen
27-04 12:40Roompot - CharlesReinders, Elmar
27-04 12:40Roompot - CharlesRiesebeek, Oscar
27-04 12:40Roompot - CharlesTimmermans, Justin
27-04 12:40Roompot - CharlesWeening, Pieter
27-04 12:40Roompot - CharlesWitte, Matthias De
27-04 12:40Team Arkéa - SamsicBarguil, Warren
27-04 12:40Team Arkéa - SamsicBouet, Maxime
27-04 12:40Team Arkéa - SamsicGreipel, André
27-04 12:40Team Arkéa - SamsicHardy, Romain
27-04 12:40Team Arkéa - SamsicLe Roux, Romain
27-04 12:40Team Arkéa - SamsicMaison, Jérémy
27-04 12:40Team Arkéa - SamsicVachon, Florian
27-04 12:40Team Dimension DataBoasson Hagen, Edvald
27-04 12:40Team Dimension DataGhebreigzabhier, Amanuel
27-04 12:40Team Dimension DataGibbons, Ryan
27-04 12:40Team Dimension DataJanse van Rensburg, Jacques
27-04 12:40Team Dimension DataJanse van Rensburg, Reinardt
27-04 12:40Team Dimension DataValgren, Michael
27-04 12:40Team Dimension DataVermote, Julien
27-04 12:40Team Katusha AlpecinBattaglin, Enrico
27-04 12:40Team Katusha AlpecinGonçalves, José
27-04 12:40Team Katusha AlpecinGuerreiro, Ruben
27-04 12:40Team Katusha AlpecinHaller, Marco
27-04 12:40Team Katusha AlpecinHollenstein, Reto
27-04 12:40Team Katusha AlpecinPolitt, Nils
27-04 12:40Team Katusha AlpecinWürtz Schmidt, Mads
27-04 12:40Team SunwebBakelants, Jan
27-04 12:40Team SunwebHamilton, Chris
27-04 12:40Team SunwebHindley, Jai
27-04 12:40Team SunwebMatthews, Michael
27-04 12:40Team SunwebNieuwenhuis, Joris
27-04 12:40Team SunwebPedersen, Casper
27-04 12:40Team SunwebPower, Robert
27-04 12:40Total Direct EnergieBonifazio, Niccolò
27-04 12:40Total Direct EnergieBurgaudeau, Mathieu
27-04 12:40Total Direct EnergieCardis, Romain
27-04 12:40Total Direct EnergieCousin, Jérôme
27-04 12:40Total Direct EnergieGène, Yohann
27-04 12:40Total Direct EnergieQuéméneur, Perrig
27-04 12:40Total Direct EnergieSellier, Simon
27-04 12:40Trek - SegafredoDegenkolb, John
27-04 12:40Trek - SegafredoFrame, Alex
27-04 12:40Trek - SegafredoGogl, Michael
27-04 12:40Trek - SegafredoKirsch, Alex
27-04 12:40Trek - SegafredoReijnen, Kiel
27-04 12:40Trek - SegafredoTheuns, Edward
27-04 12:40Wanty - Gobert Cycling TeamBackaert, Frederik
27-04 12:40Wanty - Gobert Cycling TeamBaugnies, Jérôme
27-04 12:40Wanty - Gobert Cycling TeamDoubey, Fabien
27-04 12:40Wanty - Gobert Cycling TeamGendt, Aimé De
27-04 12:40Wanty - Gobert Cycling TeamOffredo, Yoann
27-04 12:40Wanty - Gobert Cycling TeamVanspeybrouck, Pieter
27-04 12:40Wanty - Gobert Cycling TeamVliegen, Loïc
27-04 11:08UAE Team EmiratesBystrøm, Sven Erik
27-04 11:08UAE Team EmiratesFerrari, Roberto
27-04 11:08UAE Team EmiratesLaengen, Vegard Stake
27-04 11:08UAE Team EmiratesOliveira, Rui
27-04 11:08UAE Team EmiratesSutherland, Rory
27-04 11:08UAE Team EmiratesTroia, Oliviero
27-04 10:03Bora - HansgroheAckermann, Pascal
27-04 10:03Bora - HansgroheBenedetti, Cesare
27-04 10:03Bora - HansgroheKonrad, Patrick
27-04 10:03Bora - HansgroheMühlberger, Gregor
27-04 10:03Bora - HansgroheSchillinger, Andreas
27-04 10:03Bora - HansgroheSchwarzmann, Michael
27-04 10:03Bora - HansgroheSelig, Rüdiger
25-04 21:32Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
25-04 21:32Sport Vlaanderen - BaloiseGestel, Dries Van
25-04 21:32Sport Vlaanderen - BaloiseGompel, Matthias Van
25-04 21:32Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
25-04 21:32Sport Vlaanderen - BaloisePoucke, Aaron Van
25-04 21:32Sport Vlaanderen - BaloiseSprengers, Thomas
25-04 21:32Sport Vlaanderen - BaloiseVerwilst, Aaron
25-04 18:42Lotto SoudalNaesen, Lawrence
18-12 19:24UAE Team EmiratesKristoff, Alexander
Fjernet fra startliste
DatoLagSportsmenn
30-04 18:27Cycling Team Wallonie-BruxellesWirtgen, Tom
30-04 18:27Cycling Team Wallonie-BruxellesLiepiņš, Emīls
30-04 18:26Gazprom - RusVeloBoev, Igor
30-04 18:26Gazprom - RusVeloEvtushenko, Alexander
30-04 18:26Gazprom - RusVeloPorsev, Alexander
30-04 18:24Total Direct EnergieGène, Yohann
30-04 18:24Total Direct EnergieBonifazio, Niccolò
30-04 18:24Total Direct EnergieCousin, Jérôme
30-04 18:24Sport Vlaanderen - BaloiseGestel, Dries Van
30-04 18:22Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
30-04 18:21Cofidis Solutions CréditsBerhane, Natnael
30-04 18:21Cofidis Solutions CréditsWaeytens, Zico
30-04 18:21Cofidis Solutions CréditsBouhanni, Rayane
30-04 18:19EF Education First Pro CyclingBreschel, Matti
30-04 18:14Team Dimension DataJanse van Rensburg, Jacques
30-04 14:13Team SunwebVervaeke, Louis
30-04 13:07Wanty - Gobert Cycling TeamBackaert, Frederik
30-04 13:07Wanty - Gobert Cycling TeamGendt, Aimé De
30-04 13:07Wanty - Gobert Cycling TeamVliegen, Loïc
30-04 13:04Lotto SoudalIversen, Rasmus Byriel
30-04 13:04Lotto SoudalLambrecht, Bjorg
29-04 23:32Trek - SegafredoTheuns, Edward
29-04 23:32Neri – Selle Italia – KTMGonzález, Roberto
29-04 23:32Neri – Selle Italia – KTMVisconti, Giovanni
29-04 11:42Bahrain - MeridaGarcía Cortina, Iván
29-04 00:30Astana Pro TeamGruzdev, Dmitriy
29-04 00:30Astana Pro TeamNatarov, Yuriy
29-04 00:30Cycling Team Wallonie-BruxellesNõmmela, Aksel
29-04 00:30Lotto SoudalVanendert, Jelle
29-04 00:30Israel Cycling AcademyAvila, Edwin
29-04 00:30Team Katusha AlpecinWürtz Schmidt, Mads
29-04 00:30Cycling Team Wallonie-BruxellesSpengler, Lukas
29-04 00:30Team Arkéa - SamsicBarguil, Warren
29-04 00:30Team Arkéa - SamsicBouet, Maxime
29-04 00:30Team Arkéa - SamsicLe Roux, Romain
29-04 00:30Bahrain - MeridaArashiro, Yukiya
29-04 00:30Team SunwebHindley, Jai
29-04 00:30Neri – Selle Italia – KTMBevilacqua, Simone
29-04 00:30Neri – Selle Italia – KTMMarengo, Umberto
29-04 00:30Bahrain - MeridaWang, Meiyin
29-04 00:19AG2R La MondialeChevrier, Clément
29-04 00:19AG2R La MondialeGodon, Dorian
29-04 00:19AG2R La MondialeVandenbergh, Stijn
29-04 00:19AG2R La MondialeVenturini, Clément
Klikk på "Liker" hvis du ønsker å motta endringer i startlisten på facebook.

Startliste Eschborn-Frankfurt

Update 30-04 18:27 hours: Startlisten er fullført!

(Syklister: 153) Starter den on. 1 mai 2019, 12:16

Disse startlistene er basert på informasjon fra organisasjonen til racet, offisielle sportsføderasjoner, sportslag og selve sportsmennene. Zweeler vil prøve å oppdatere sportslistene så godt som mulig som en service! Zweeler er ikke ansvarlig for feil på startlisten. Ingen rettigheter kan oppnås fra feil på startlisten!