Zweeler-vinnere!

Fantasy Premier League 15

  1. PSerino: € 51,97
  2. Arsenal: € 33,87
  3. Dilligaf: € 32,48
  4. Kleppers: € 32,48
  5. Arneboy: € 24,36
  6. JelleB: € 18,56
green-box
Vennligst logg inn...
Lagt til startliste
DatoLagSportsmenn
04-04 20:41Team Lotto - Kern-HausHeiduk, Kim
04-04 20:41Team Lotto - Kern-HausKuhn, Jan
04-04 20:41Team Lotto - Kern-HausMärkl, Lukas
04-04 20:41Team Lotto - Kern-HausRassmann, Frederick
04-04 20:37Team Lotto - Kern-HausDörrie, Marc
04-04 20:37Team Lotto - Kern-HausKessler, Robert William
04-04 20:37Team Lotto - Kern-HausRutsch, Jonas
04-04 16:54Swiss Racing AcademySchmid, Mario
04-04 16:53Team Vorarlberg SanticDíaz, José Manuel
04-04 16:52Team Vorarlberg SanticSteimle, Jannik
04-04 16:51St Michel - Auber 93Niekerk, Morne van
04-04 16:49Euskadi Basque Country - MuriasAristi, Mikel
04-04 16:48Cofidis Solutions CréditsLafay, Victor
04-04 16:48Cofidis Solutions CréditsSoupe, Geoffrey
04-04 16:46Androni Giocattoli - SidermecBusato, Matteo
04-04 16:46Androni Giocattoli - SidermecSpreafico, Matteo
04-04 15:15Caja Rural - Seguros RGASoto, Nelson
04-04 15:02Groupama - FDJDelage, Mickaël
04-04 15:02Groupama - FDJGeniets, Kevin
04-04 15:02Groupama - FDJVaugrenard, Benoît
03-04 22:46AG2R La MondialeBidard, François
03-04 22:46AG2R La MondialeVenturini, Clément
03-04 21:47Manzana Postobón TeamOsorio, Juan Felipe
03-04 18:36Team Arkéa - SamsicGesbert, Elie
03-04 18:36Team Arkéa - SamsicHardy, Romain
03-04 11:30Cycling Team Wallonie-BruxellesSix, Franklin
02-04 00:22Swiss Racing AcademyFriesecke, Gian
02-04 00:22Swiss Racing AcademyKrähemann, Raphael
02-04 00:22Swiss Racing AcademyLüscher, Damian
02-04 00:22Swiss Racing AcademyPaumann, Fabian
02-04 00:22Swiss Racing AcademyRüegg, Lukas
02-04 00:22Swiss Racing AcademyThièry, Cyrille
02-04 00:22Swiss Racing AcademyVogel, Alex
02-04 00:17Team Vorarlberg SanticBanzer, Gordian
02-04 00:17Team Vorarlberg SanticFederspiel, Daniel
02-04 00:13Direct EnergieOurselin, Paul
02-04 00:13Israel Cycling AcademyGoldstein, Roy
01-04 11:23Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleAntomarchi, Julien
01-04 11:23Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleBarbier, Pierre
01-04 11:23Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleFerasse, Thibault
01-04 11:23Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleGouault, Pierre
01-04 11:23Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleIdjouadiene, Pierre
01-04 11:23Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleMasson, Christophe
01-04 11:23Natura4Ever - Roubaix Lille MétropoleVaubourzeix, Thomas
01-04 11:23Rally UHC CyclingAnderson, Ryan
01-04 11:23Rally UHC CyclingCarpenter, Robin
01-04 11:23Rally UHC CyclingCoté, Pier-André
01-04 11:23Rally UHC CyclingDal-Cin, Matteo
01-04 11:23Rally UHC CyclingEllsay, Nigel
01-04 11:23Rally UHC CyclingOronte, Emerson
01-04 11:23Rally UHC CyclingVos, Adam de
01-04 11:23St Michel - Auber 93Baldo, Nicolas
01-04 11:23St Michel - Auber 93Feillu, Romain
01-04 11:23St Michel - Auber 93Hurel, Tony
01-04 11:23St Michel - Auber 93Jakin, Alo
01-04 11:23St Michel - Auber 93Le Cunff, Kévin
01-04 11:23St Michel - Auber 93Maldonado, Anthony
01-04 11:23St Michel - Auber 93Maurelet, Flavien
01-04 11:23Team Lotto - Kern-HausHenn, Luca
01-04 11:23Team Lotto - Kern-HausHugger, Jan
01-04 11:23Team Lotto - Kern-HausHuppertz, Joshua
01-04 11:23Team Lotto - Kern-HausLübbers, Dorian
01-04 11:23Team Lotto - Kern-HausNowak, Florian
01-04 11:23Team Vorarlberg SanticMeiler, Lukas
01-04 11:23Team Vorarlberg SanticOrrico, Davide
01-04 11:23Team Vorarlberg SanticSchelling, Patrick
01-04 11:23Team Vorarlberg SanticStüssi, Colin
01-04 11:23Team Vorarlberg SanticThalmann, Roland
01-04 11:20Caja Rural - Seguros RGABanaszek, Alan
01-04 11:20Caja Rural - Seguros RGACañellas, Xavier
01-04 11:20Caja Rural - Seguros RGAGonçalves, Domingos
01-04 11:20Caja Rural - Seguros RGAGonzález, David
01-04 11:20Caja Rural - Seguros RGAMalucelli, Matteo
01-04 11:20Caja Rural - Seguros RGAMora, Sebastián
01-04 11:20Caja Rural - Seguros RGAMoreira, Mauricio
01-04 11:20Cofidis Solutions CréditsHofstetter, Hugo
01-04 11:20Cofidis Solutions CréditsLe Turnier, Mathias
01-04 11:20Cofidis Solutions CréditsMorin, Emmanuel
01-04 11:20Cofidis Solutions CréditsPerez, Anthony
01-04 11:20Cofidis Solutions CréditsPérichon, Pierre-Luc
01-04 11:20Cofidis Solutions CréditsSimon, Julien
01-04 11:20Cofidis Solutions CréditsTouze, Damien
01-04 11:20Cycling Team Wallonie-BruxellesLiepiņš, Emīls
01-04 11:20Cycling Team Wallonie-BruxellesMolly, Kenny
01-04 11:20Cycling Team Wallonie-BruxellesNõmmela, Aksel
01-04 11:20Cycling Team Wallonie-BruxellesPlanckaert, Baptiste
01-04 11:20Cycling Team Wallonie-BruxellesRobeet, Ludovic
01-04 11:20Cycling Team Wallonie-BruxellesTaminiaux, Lionel
01-04 11:20Cycling Team Wallonie-BruxellesWirtgen, Tom
01-04 11:20Delko Marseille ProvenceAreruya, Joseph
01-04 11:20Delko Marseille ProvenceEl Fares, Julien
01-04 11:20Delko Marseille ProvenceGrosu, Eduard
01-04 11:20Delko Marseille ProvenceGuerin, Alexis
01-04 11:20Delko Marseille ProvenceKasperkiewicz, Przemysław
01-04 11:20Delko Marseille ProvenceLeveau, Jérémy
01-04 11:20Delko Marseille ProvenceSchmidt, Fabien
01-04 11:20Euskadi Basque Country - MuriasBarrenetxea, Ander
01-04 11:20Euskadi Basque Country - MuriasBarthe, Cyril
01-04 11:20Euskadi Basque Country - MuriasIntxausti, Beñat
01-04 11:20Euskadi Basque Country - MuriasLópez-Cózar, Juan Antonio
01-04 11:20Euskadi Basque Country - MuriasSáez, Héctor
01-04 11:20Euskadi Basque Country - MuriasUdondo, Gotzon
01-04 11:20Euskadi Basque Country - MuriasViejo, Dani
01-04 11:20Team Arkéa - SamsicBonnamour, Franck
01-04 11:20Team Arkéa - SamsicDaniel, Maxime
01-04 11:20Team Arkéa - SamsicPichon, Laurent
01-04 11:20Team Arkéa - SamsicRiou, Alan
01-04 11:20Team Arkéa - SamsicRusso, Clément
01-04 11:20Team Arkéa - SamsicVachon, Florian
01-04 11:20Team Arkéa - SamsicWelten, Bram
01-04 11:17Androni Giocattoli - SidermecCardona, Julián
01-04 11:17Androni Giocattoli - SidermecFedrigo, Leonardo
01-04 11:17Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Marco
01-04 11:17Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Mattia
01-04 11:17Androni Giocattoli - SidermecRumac, Josip
01-04 11:17Androni Giocattoli - SidermecVendrame, Andrea
01-04 11:17Androni Giocattoli - SidermecViel, Mattia
01-04 11:17Direct EnergieBoudat, Thomas
01-04 11:17Direct EnergieCousin, Jérôme
01-04 11:17Direct EnergieGène, Yohann
01-04 11:17Direct EnergieJourniaux, Axel
01-04 11:17Direct EnergieQuéméneur, Perrig
01-04 11:17Direct EnergieSellier, Simon
01-04 11:17Direct EnergieTulik, Angelo
01-04 11:17Groupama - FDJFrankiny, Kilian
01-04 11:17Groupama - FDJHoelgaard, Daniel
01-04 11:17Groupama - FDJLadagnous, Matthieu
01-04 11:17Groupama - FDJLudvigsson, Tobias
01-04 11:17Groupama - FDJMadouas, Valentin
01-04 11:17Groupama - FDJSarreau, Marc
01-04 11:17Groupama - FDJThomas, Benjamin
01-04 11:17Israel Cycling AcademyBarbier, Rudy
01-04 11:17Israel Cycling AcademyBrändle, Matthias
01-04 11:17Israel Cycling AcademyCarisey, Clément
01-04 11:17Israel Cycling AcademyCataford, Alex
01-04 11:17Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
01-04 11:17Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
01-04 11:17Israel Cycling AcademyJensen, August
01-04 11:17Manzana Postobón TeamAmador, Juan José
01-04 11:17Manzana Postobón TeamChía, Luis Carlos
01-04 11:17Manzana Postobón TeamGómez, Bryan
01-04 11:17Manzana Postobón TeamMendoza, Omar
01-04 11:17Manzana Postobón TeamOchoa, Diego
01-04 11:17Manzana Postobón TeamParra, Jordan
01-04 11:17Manzana Postobón TeamRestrepo, Jhonatan
01-04 11:15AG2R La MondialeBouchard, Geoffrey
01-04 11:15AG2R La MondialeCosnefroy, Benoît
01-04 11:15AG2R La MondialeDumoulin, Samuel
01-04 11:15AG2R La MondialeFrank, Mathias
01-04 11:15AG2R La MondialeGougeard, Alexis
01-04 11:15AG2R La MondialeJauregui, Quentin
01-04 11:15AG2R La MondialePeters, Nans
01-04 11:15Vital Concept - B&B HotelsCourteille, Arnaud
01-04 11:15Vital Concept - B&B HotelsErmenault, Corentin
01-04 11:15Vital Concept - B&B HotelsFournier, Marc
01-04 11:15Vital Concept - B&B HotelsGautier, Cyril
01-04 11:15Vital Concept - B&B HotelsManzin, Lorrenzo
01-04 11:15Vital Concept - B&B HotelsMottier, Justin
01-04 11:15Vital Concept - B&B HotelsReza, Kévin
Fjernet fra startliste
DatoLagSportsmenn
04-04 16:55Team Lotto - Kern-HausHenn, Luca
04-04 16:55Team Lotto - Kern-HausHugger, Jan
04-04 16:55Team Lotto - Kern-HausHuppertz, Joshua
04-04 16:55Team Lotto - Kern-HausLübbers, Dorian
04-04 16:55Team Lotto - Kern-HausNowak, Florian
04-04 16:54Swiss Racing AcademyLüscher, Damian
04-04 16:52Team Vorarlberg SanticFederspiel, Daniel
04-04 16:52Team Vorarlberg SanticMeiler, Lukas
04-04 16:51St Michel - Auber 93Maurelet, Flavien
04-04 16:49Euskadi Basque Country - MuriasSáez, Héctor
04-04 16:48Cofidis Solutions CréditsMorin, Emmanuel
04-04 16:48Cofidis Solutions CréditsPerez, Anthony
04-04 16:48Cofidis Solutions CréditsTouze, Damien
04-04 16:48Israel Cycling AcademyJensen, August
04-04 16:46Androni Giocattoli - SidermecRumac, Josip
04-04 15:15Caja Rural - Seguros RGAGonzález, David
04-04 15:02Groupama - FDJFrankiny, Kilian
04-04 15:02Groupama - FDJLadagnous, Matthieu
04-04 15:02Groupama - FDJLudvigsson, Tobias
03-04 22:46AG2R La MondialeGougeard, Alexis
03-04 21:47Manzana Postobón TeamAmador, Juan José
03-04 18:36Team Arkéa - SamsicRusso, Clément
03-04 18:36Team Arkéa - SamsicVachon, Florian
03-04 11:30Cycling Team Wallonie-BruxellesLiepiņš, Emīls
02-04 00:13AG2R La MondialeFrank, Mathias
02-04 00:13Caja Rural - Seguros RGAGonçalves, Domingos
02-04 00:13Direct EnergieQuéméneur, Perrig
02-04 00:13Androni Giocattoli - SidermecFrapporti, Marco
02-04 00:13Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
Klikk på "Liker" hvis du ønsker å motta endringer i startlisten på facebook.

Startliste La Route Adélie de Vitré

Update 04-04 16:55 hours: Startlisten er fullført!

(Syklister: 130) Starter den fr. 5 apr. 2019, 13:15

Disse startlistene er basert på informasjon fra organisasjonen til racet, offisielle sportsføderasjoner, sportslag og selve sportsmennene. Zweeler vil prøve å oppdatere sportslistene så godt som mulig som en service! Zweeler er ikke ansvarlig for feil på startlisten. Ingen rettigheter kan oppnås fra feil på startlisten!