Zweeler-vinnere!

Europa League (Teams) Last 32 2 - 2

  1. prankster: € 66,30
  2. TEBARU: € 45,58
  3. freepad: € 37,30
  4. Comfortzone : € 34,04
  5. muka: € 31,08
  6. sporting63: € 25,31
green-box
Vennligst logg inn...
Lagt til startliste
DatoLagSportsmenn
24-01 18:22Trek - SegafredoDegenkolb, John
24-01 14:26Team Fortuneo - SamsicLe Roux, Romain
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasBarrenetxea, Ander
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasGonzález, Aitor
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasTxoperena, Beñat
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasUdondo, Gotzon
23-01 23:09Movistar TeamLanda, Mikel
23-01 23:07Movistar TeamBarbero, Carlos
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteAmores, Julio Alberto
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteBennassar, Joan
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteCañellas, Xavier
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteGarcía de Mateos, Vicente
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteIribar, Unai
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteRubio, Jesús Alberto
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteTeruel, Eloy
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteTorres, Albert
21-01 22:30Selección Nacional de Pista ÉliteZuazubizkar, Illart
21-01 22:30Team Raleigh - GACMora, Sebastián
21-01 22:21Team Sauerland NRWKnolle, Jon
21-01 22:21Team Sauerland NRWMünstermann, Per Christian
21-01 22:20Team Sauerland NRWGrosser, Aaron
21-01 22:20Team Sauerland NRWHappke, Luca Felix
21-01 22:20Team Sauerland NRWIntra, Felix
21-01 22:20Team Sauerland NRWLeinau, Joann
21-01 22:20Team Sauerland NRWLeinau, Louis
21-01 22:20Team Sauerland NRWSchweizer, Christoph
21-01 22:16Pannon Cycling TeamDina, Dániel
21-01 22:16Pannon Cycling TeamDina, Márton
21-01 22:16Pannon Cycling TeamFilutás, Viktor
21-01 22:16Pannon Cycling TeamHolló, Botond
21-01 22:16Pannon Cycling TeamOrosz, Gergő
21-01 22:16Pannon Cycling TeamSimon, Péter
21-01 22:16Pannon Cycling TeamSzabo, Miklos
21-01 22:16Pannon Cycling TeamSzatmáry, András
21-01 22:16Pannon Cycling TeamValter, Attila
21-01 22:16Pannon Cycling TeamZathureczky, Márk
21-01 21:43Team EuskadiAlonso, Mikel
21-01 21:43Team EuskadiAzkarate, Iker
21-01 21:43Team EuskadiAzurmendi, Ibai
21-01 21:43Team EuskadiBuades, Marc
21-01 21:43Team EuskadiFernández, Egoitz
21-01 21:43Team EuskadiGarcía, Ricardo
21-01 21:43Team EuskadiGoikoetxea, Peio
21-01 21:43Team EuskadiInsausti, Jon Ander
21-01 21:43Team EuskadiJuaristi, Txomin
21-01 21:43Team EuskadiLópez, Diego
21-01 21:43Team EuskadiLópez-Cózar, Juan Antonio
21-01 21:43Team EuskadiMartin, Gotzon
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Amici, Alberto
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Colombo, Raul
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Delcò, Lorenzo
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Gozzi, Nicolò
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Logica, Enrico
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Ravanelli, Simone
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Salvador, Enrico
21-01 21:31Biesse Carrera Gavardo Zanardini, Andrea
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicDehaes, Kenny
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicDeruette, Thomas
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicIsta, Kevyn
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicLietaer, Eliot
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicMortier, Julien
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicPeyskens, Dimitri
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicRobeet, Ludovic
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicStassen, Julien
21-01 21:25WB Aqua Protect VeranclassicWarnier, Antoine
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijAsselman, Jesper
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijGinneken, Sjoerd van
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijGoethem, Brian van
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijLigthart, Pim
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijLijke, Nick van der
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijReinders, Elmar
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijSchip, Jan-Willem van
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijVermeltfoort, Coen
21-01 21:24Roompot - Nederlandse LoterijWippert, Wouter
21-01 21:23Israel Cycling AcademyDíaz, José Manuel
21-01 21:23Israel Cycling AcademyGebremedhin, Awet
21-01 21:23Israel Cycling AcademyGoldstein, Omer
21-01 21:23Israel Cycling AcademyHermans, Ben
21-01 21:23Israel Cycling AcademyHolst Enger, Sondre
21-01 21:23Israel Cycling AcademyLemus, Luis
21-01 21:23Israel Cycling AcademyNiv, Guy
21-01 21:23Israel Cycling AcademyPlaza, Rubén
21-01 21:23Israel Cycling AcademySagiv, Guy
21-01 21:23Israel Cycling AcademyTurek, Daniel
21-01 21:23Israel Cycling AcademyWinden, Dennis van
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasAberasturi, Jon
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasAristi, Mikel
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasBagües, Aritz
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasBarceló, Fernando
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasBarthe, Cyril
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasBizkarra, Mikel
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasBravo, Garikoitz
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasIrizar, Julen
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasLoubet, Julien
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasPrades, Eduard
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Oscar
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Sergio
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasSáez, Héctor
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasSamitier, Sergio
21-01 21:19Euskadi Basque Country - MuriasSanz, Enrique
21-01 20:45Burgos - BHCabedo, Oscar
21-01 20:45Burgos - BHEzquerra, Jesús
21-01 20:45Burgos - BHGonzález, Adrián
21-01 20:45Burgos - BHLangellotti, Victor
21-01 20:45Burgos - BHLópez, Daniel
21-01 20:45Burgos - BHMerino, Igor
21-01 20:45Burgos - BHRobredo, Alvaro
21-01 20:45Burgos - BHSalas, Ibai
21-01 20:45Burgos - BHSessler, Nicolas
21-01 20:45Burgos - BHSimón, Jordi
21-01 20:45Burgos - BHTorres, Pablo
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGAAranburu, Alex
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGABenito, Miguel Angel
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGACelano, Danilo
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGAFerrari, Fabricio
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGALastra, Jonathan
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGAMolina, Antonio
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGAPardilla, Sergio
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGAReis, Rafael
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGARodríguez, Cristian
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGASerrano, Gonzalo
21-01 20:38Caja Rural - Seguros RGASoto, Nelson
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseDeclercq, Benjamin
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseDeltombe, Kevin
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseGompel, Matthias Van
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseHecke, Preben Van
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseNoppe, Christophe
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloisePlanckaert, Emiel
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseRooy, Kenneth Van
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseSprengers, Thomas
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseVerwilst, Aaron
21-01 20:20Sport Vlaanderen - BaloiseWarlop, Jordi
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicBonnamour, Franck
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicCarbel, Michael
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicDaniel, Maxime
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicGérard, Arnaud
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicGesbert, Elie
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicJarrier, Benoît
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicLedanois, Kevin
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicLunke, Sindre
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicPérichon, Pierre-Luc
21-01 20:04Team Fortuneo - SamsicWelten, Bram
21-01 19:55Movistar TeamAmador, Andrey
21-01 19:55Movistar TeamArcas, Jorge
21-01 19:55Movistar TeamBennati, Daniele
21-01 19:55Movistar TeamCarretero, Héctor
21-01 19:55Movistar TeamErviti, Imanol
21-01 19:55Movistar TeamRojas, José Joaquín
21-01 19:55Movistar TeamRosón, Jaime
21-01 19:55Trek - SegafredoBernard, Julien
21-01 19:55Trek - SegafredoBrambilla, Gianluca
21-01 19:55Trek - SegafredoBrändle, Matthias
21-01 19:55Trek - SegafredoConci, Nicola
21-01 19:55Trek - SegafredoGogl, Michael
21-01 19:55Trek - SegafredoGrmay, Tsgabu
21-01 19:55Trek - SegafredoIrizar, Markel
21-01 19:55Trek - SegafredoMollema, Bauke
21-01 19:55Trek - SegafredoPoppel, Boy van
21-01 19:55Trek - SegafredoRast, Grégory
21-01 19:55Trek - SegafredoReijnen, Kiel
21-01 19:55Trek - SegafredoSkujins, Toms
21-01 19:55Trek - SegafredoStuyven, Jasper
21-01 19:51Bora - HansgroheBaška, Erik
21-01 19:51Bora - HansgroheBenedetti, Cesare
21-01 19:51Bora - HansgroheBuchmann, Emanuel
21-01 19:51Bora - HansgroheGrossschartner, Felix
21-01 19:51Bora - HansgroheKonrad, Patrick
21-01 19:51Bora - HansgroheMühlberger, Gregor
21-01 19:51Bora - HansgrohePöstlberger, Lukas
21-01 19:51Bora - HansgroheSagan, Juraj
21-01 19:51Bora - HansgroheSaramotins, Aleksejs
21-01 19:51Bora - HansgroheSchwarzmann, Michael
21-01 19:42Lotto SoudalArmée, Sander
21-01 19:42Lotto SoudalBuyst, Jasper De
21-01 19:42Lotto SoudalCampenaerts, Victor
21-01 19:42Lotto SoudalFrison, Frederik
21-01 19:42Lotto SoudalHofland, Moreno
21-01 19:42Lotto SoudalMarczynski, Tomasz
21-01 19:42Lotto SoudalMertz, Rémy
21-01 19:42Lotto SoudalMonfort, Maxime
21-01 19:42Lotto SoudalNaesen, Lawrence
21-01 19:42Lotto SoudalShaw, James
21-01 19:42Lotto SoudalVanendert, Jelle
21-01 19:41Team SkyBaarle, Dylan van
21-01 19:41Team SkyBasso, Leonardo
21-01 19:41Team SkyDe La Cruz, David
21-01 19:41Team SkyDeignan, Philip
21-01 19:41Team SkyElissonde, Kenny
21-01 19:41Team SkyGolas, Michal
21-01 19:41Team SkyKiryienka, Vasil
21-01 19:41Team SkyKwiatkowski, Michal
21-01 19:41Team SkyMoscon, Gianni
21-01 19:41Team SkyPoels, Wout
21-01 19:41Team SkyRosa, Diego
21-01 19:41Team SkyRowe, Luke
21-01 19:41Team SkySivakov, Pavel
21-01 19:41Team SkyStannard, Ian
14-01 20:14Movistar TeamValverde, Alejandro
18-12 17:51Lotto SoudalWellens, Tim
17-12 21:43Bora - HansgroheKönig, Leopold
Fjernet fra startliste
DatoLagSportsmenn
24-01 18:43Pannon Cycling TeamSzatmáry, András
24-01 18:41Sport Vlaanderen - BaloiseAllegaert, Piet
24-01 18:41Israel Cycling AcademyHermans, Ben
24-01 18:32Team EuskadiAzkarate, Iker
24-01 18:28Roompot - Nederlandse LoterijGinneken, Sjoerd van
24-01 14:26Team Fortuneo - SamsicGérard, Arnaud
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasRodríguez, Oscar
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasBarthe, Cyril
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasAberasturi, Jon
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasBagües, Aritz
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasBarceló, Fernando
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasAristi, Mikel
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasIrizar, Julen
24-01 10:36Euskadi Basque Country - MuriasLoubet, Julien
23-01 23:01Team SkyRosa, Diego
23-01 23:01Team SkyPoels, Wout
23-01 23:01Team SkyKwiatkowski, Michal
23-01 23:01Team SkySivakov, Pavel
23-01 23:01Team SkyDe La Cruz, David
23-01 23:01Team SkyKiryienka, Vasil
23-01 11:12Caja Rural - Seguros RGALastra, Jonathan
21-01 23:05Team SkyRowe, Luke
Klikk på "Liker" hvis du ønsker å motta endringer i startlisten på facebook.

Startliste Challenge Ciclista Mallorca

Dette er en innledende startliste. Lagene for valget ditt har blitt bekreftet og er markert med et grønt sjekkmerke.

(Syklister: 179) Starter den to. 25 jan. 2018, 12:00
Team Raleigh - GAC (1)
Mora, Sebastián

Disse startlistene er basert på informasjon fra organisasjonen til racet, offisielle sportsføderasjoner, sportslag og selve sportsmennene. Zweeler vil prøve å oppdatere sportslistene så godt som mulig som en service! Zweeler er ikke ansvarlig for feil på startlisten. Ingen rettigheter kan oppnås fra feil på startlisten!